CICI PLANINEC – Pohod na Črno jezero

25. 10. smo se podali na naš drugi jesenski pohod, ki smo ga izvedli na Črnem jezeru na Pohorju. V lepem, sončnem vremenu smo opazovali prečudovito naravo: zanimivosti močvirnatega sveta, hodili po drčah, poslušali šumenje listja pod našimi nogami, nabirali plodove, se sprehodili ob Črnem jezeru in se vrnili nazaj proti Penzionu Jakec, kjer nas je že čakal topel čaj. Zraven smo pojedli še preostanek naše pojedine iz nahrbtnikov in se družili s prijatelji. Kot pravi Cici planinci smo v dveh urah in pol prehodili kar 6, 5 km.

20151025_105320_resized

 

Se že veselimo naslednjega izleta!

Fotografije z izleta najdete tukaj: http://vrtec-duplek.splet.arnes.si/fotogalerija-sp-duplek/?album=24&gallery=276

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja