CICI PLANINEC – ZIMSKA DOGODIVŠČINA

20170128_091546_resized

V soboto, 28. januarja 2017, smo se Ciciplaninci odpravili zimski dogodivščini naproti. Z avtobusom smo se odpeljali do Doma na Osankarici in se nato peš odpravili na krajši pohod do Črnega jezera. Na poti do Osankarice smo za sabo pustili meglo in pozdravili so nas prvi sončni žarki. Pot je bila kratka, nezahtevna in sončna. Doživeli smo pravo zimsko idilo. Vzeli smo si čas za malico, prigrizke in čaj. Na poti nazaj smo na smučišču Trije kralji poiskali primeren prostor za “dričanje in lopatanje” po snegu ter se malo poigrali. Dan je bil poln smeha, veselja in pravih zimskih radosti. Otroci so se polni vtisov z avtobusom vrnili na železiško postajo Ptuj, kjer so jih že čakali starši.

Na spodnji povezavi pa si lahko pogledate nekaj utrinkov z našega pohoda.

http://vrtec-duplek.splet.arnes.si/fotogalerija-sp-duplek/?album=24&gallery=576

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja