CICI PLANINEC – BRINJEVA GORA (670 m) pri Zrečah

V soboto 22. aprila 2017, smo odšli na 6. pohod, in sicer na Brinjevo goro nad Zrečami. Z avtobusom smo se odpeljali do Oplotnice. Tam smo izstopili in se odpravili peš naprej. Pot nas je vodila mimo kmetij, po travnikih in gozdovih vse do vrha, kjer stojita dve cerkvici. Tam smo imeli daljši postanek in čas za igro. Nazaj smo šli po drugi poti, mimo kamnoloma in tako zaokrožili našo pot. Spoznavali smo imena dreves in rastlin, ki smo jih videli ob poti in ujeli črička, ki nas je privabil s svojim petjem. Ves čas nas je spremljalo sonce in dobra volja.
Naše zadnje druženje so bo zgodilo junija, ko se bomo družili na zaključnem taboru na Boču.

Naše dogodivščine si lahko ogledate na slikicah.
http://vrtec-duplek.splet.arnes.si/fotogalerija-sp-duplek/?album=24&gallery=671

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja