CICIPLANINEC – Zimska dogodivščina na Osankarici

Za nami je že četrti Cici pohod oziroma tokrat prvi v letošnjem letu. Iskali smo teto zimo in ker je ni v dolini, smo se odpravili nekoliko višje na Pohorje. Ustavili smo se pri koči na Osankarici, se takoj nazajtrkovali, nato pa s pomirjenimi trebušči krenili proti Črnemu jezeru, ki je bilo tokrat belo. Pri jezeru smo že majceno okusili zimskega veselja. Spotoma nazaj do Osankarice smo si ogledali učno pot, v koči smo se okrepčali in spili topel čaj, nato pa je sledila prava zimska dogodivščina. Komaj da smo našli nekaj hriba s snegom, ki smo ga s pridom užili. Nasmehe naših malčkov si lahko pogledati na slikah, do katerih dostopate na spodnji povezavi
Slike iz pohoda si lahko pogledate na spodnji povezavi:

SLIKE Zimska dogodivščina na Osankarici 27. 1. 2018

Naslednji izlet bo izveden v mesecu marcu, peljali pa se bomo z vlakom. V kratkem vam tudi posredujem razpis za letni tabor, ki bo od 1. do 3. 6. 2018 na Boču.
Se vidimo, ekipa Ciciplaninec

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja