Gal Šteflic

Spošotovani,

Gal, ki obiskuje vrtec pri OŠ Duplek, bo kmalu postal učenec naše šole. Zaradi velikih zdravstvenih težav z rokami, bi želel na operacijo na zasebno kliniko na Floridi v ZDA, ker bi ga operiral Drora Paleya. Pomagal je že številnim otrokom iz Maribora ter Slovenije.Operacija je za družino prevelik zalogaj, za to vas dragi učenci, učitelji in starši prosimo za finančno pomoč, saj je Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije zavrnil vlogo za financiranje zdravljena in s tem postavil nadaljne postopke pod velik vprašaj kako naprej.

Več informacij o primeru Gala je na povezavi:

https://maribor24.si/lokalno/5-letni-gal-nujno-potrebuje-operacijo-zavarovalnica-mu-je-noce-placati

                                                                                                    S spoštovanimi pozdravi!

                                                                                                      Ravnatelj, Đano Novak

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja